Informacija

              LIETUS IR DARGANA NESUTRUKDĖ ŠVĘSTI LIETUVOS GIMTADIENIO

         Lietus ir šaltas vėjas neišgąsdino bendruomenės narių, norinčių paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dienos prie Eketės piliakalnio. Susirinkusieji į Lietuvos gimtadienį šildėsi prie Laisvės laužo, klausėsi kapelos „Martvežių“ užvedamų dainų.  Dėkojame organizatoriams už bendruomenės būrimą ir tautiškumo puoselėjimą.

Nuotraukos

                                                                         *****

                           LAISVĖS GYNĖJAMS ATMINTI

          Sausio 13-osios išvakarėse Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro vaikų ir jaunimo etnomuzikavimo studija (vad. Jonas Kavaliauskas) lankėsi Kretingos r. Salantų kultūros centre. Kartu su Salanto draugovės skautėms, Salantų kultūros centro Etnostudija, folkloro ansambliu Sietuva jaukiai, nuoširdžiai, šiltai, su dainomis, prisiminimais, arbata ir gražia bendryste paminėta LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA! 

Nuotraukos

                                                                       *****

     

                                             *****

                                       

                                             *****                               

                                                                      *****

     

                                              *****

             

                                                       *****

                               

                                                                                *****    

                                      KVIEČIAME DALYVAUTI 

                                           VI-AJAME

    TRADICINIŲ LIETUVIŲ LIAUDIES ŽAIDIMŲ ČEMPIONATE

Nuostatai

                                                                                                  

                                                      *****

             

 

                                                         

 

                                           

 

     *****                                                             

            *****

*****

*****

*****

„IŠEIKIM IŠ STUBOS“

       Gegužės 20 dieną į Židonių sodybą „Prie Slengių bokšto“ sugužėjo Sendvario seniūnijos gyventojai. Tradicinė gegužinė „Išeikim iš stubos“ sulaukė ne tik gausaus sendvariškių būrio, bet ir svečių iš Klaipėdos rajono savivaldybės. Esame dėkingi administracijos direktoriui Sigitui Karbauskui, tarybos nariams Vaclovui Macijauskui ir Broniui Markauskui, Klaipėdos valstybinės kolegijos Turizmo ir rekreacijos katedros vedėjai Jurgitai Kasparienei, Gargždų bendruomenės atstovams, kurie nepasididžiavo ir kartu su mumis pasilinksmino.

        Dėkingi Sendvario seniūnijos seniūnei Loretai Kuprienei už artistų ir visų susirinkusių pasveikinimą, Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorei Laimai Anužytei-Kilnei už gerus ir nuoširdžius žodžius.

            Gegužinę pradėjo Sendvario liaudies muzikantas Henrikas Treinys. Gegužinėje susirinkusius linksmino etnomuzikavimo studijos vaikai ir jaunimas su vadovu Jonu Kavaliausku priešaky, Priekulės kultūros centro kapela „Bingeliai“ (vadovė Jolanta Petraitienė), kapela „Martvežiai“ (vadovas Jonas Kavaliauskas), grupei „Trip to New Orleans“.

         Gegužinės metu buvo pristatytas Sendvario seniūnijos kaimų jungtinės bendruomenės projektas „Tradicinių lietuvių liaudies žaidimų šventė Sendvario seniūnijoje“. Pristatymo metu buvo parodytas reklaminis filmukas (autorė G. Dargevičiūtė). Projektą pristatė bendruomenės pirmininkė Lijana Simonaitytė-Sinušienė ir projekto vadovas Jonas Kavaliauskas, sveikinimo žodžius tarė projekto partneriai: Sendvario seniūnijos seniūnė, KVK katedros vedėja, Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė, globėjas Vaclovas Macijauskas, administracijos direktorius, Bronius Markauskas ir Gargždų bendruomenės atstovai.

       Tradicinius liaudies žaidimus padėjo vesti Klaipėdos valstybinės kolegijos absolventė bei Slengių teatro trupės narė Rolanda Kakštytė. Susirinkusieji turėjo galimybę ne tik šokti, dainuoti, žaisti, bet ir lipdyti iš molio su viešnia iš Klaipėdos Ilona Pocevičiūte. Gegužinės akimirkas fiksavo Klaipėdos valstybinės kolegijos studentė Greta Dargevičiūtė. Visi buvo pamaloninti salės, kurioje vyko gegužinė, aplinka, stalų puošyba. Tai Audronės Židonienės nuopelnas. Gegužinė nebūtų pavykusi, jei ne visų geranoriška pagalba, bendruomeniškumas ir didelis noras pabūti kartu su savo kaimynais, bičiuliais.

Ir aš ten buvau, alų, midų gėriau ir visus linksminau, kaip tik beišmanydama.

Nuotraukos                                                                         Kultūros renginių organizatorė Eugenija Selskienė

 

*****

Sekminės Doviluose

2016 m. gegužės 13 d. Dovilų lopšelyje-darželyje vyko tradicinė Sekminių šventė. Šventėje dalyvavo Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro etnomuzikavimo studijos vaikai. Šventės metu grojome, žaidėme, dainavome ir ragavome gardžios giros, sūrio ir tradicinės Sekminių kiaušinienės.

 

 

 

*****

           Kviečiame visus bendruomenės narius išsitirti kaulų tankį. Prieš kaulų tankio matavimą specialistai pristatys tyrimo esmę ir įmonės sveikatinimo misiją (15-20 min.). Kaulo tankio matavimams reikalingas apnuogintas kojos kulnas.

*****

*****  

     2016 m. balandžio 14 d. Kretingalės kultūros centre Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro teatro trupė paminėjo kultūros dieną. Kretingalės gyventojams padovanojome gerų emocijų, rodydami spektaklį „Baliaus nebus“ pagal lietuvių satyrikų kūrybą. Tai antroji viešnagė Kretingalės kultūros centre. Dėkojame darbuotojams už šiltą priėmimą.

*****

         2016 m. balandžio 8 d. Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro teatro trupė buvo išvykusi į Aleksandriją (Skuodo rajonas). Miestelio bendruomenei pristatė spektaklį „Baliaus nebus“ pagal lietuvių satyrikų kūrybą. Buvo įdomu pasidalinti kultūrine ir projektine veikla, aplankyti Bendruomenės namus, susipažinti su jų saviveikliniais kolektyvais.

        Nuotraukoje  Slengių teatro trupės saviveiklininkai ir Aleksandrijos bendruomenės iniciatyvinė grupė bei renginio rėmėjai. Dėkojame Sendvario seniūnijos gyventojui R.Mikalkėnui už transportą.

Teartro trupės vadovė  Eugenija Selskienė.

*****

Etnomuzikavimo studijos vaikai dalyvavo Atvelykio šventėje Klaipėdoje

             2016 m. balandžio 3 d., sekmadienį 13.00 val. Klaipėdos etnokultūros centras pakvietė į Mažosios Lietuvos muziejaus kiemelius (Didžioji Vandens g. 2), kur vyko spalvinga ir pavasariška Atvelykio šventė. Šventėje dalyvavo ir Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro  Etnomuzikavimo studijos nariai: Aurimas Šapalas, Arnas Simonavičius, Evaldas Šapalas, Titas Augutis, Deividas Augutis, Ugnius Bogužas.

          Pavasarišką nuotaiką kurė ir Klaipėdos miesto savivaldybės etnokultūros centro kolektyvai: „Kuršiukai“, „Alkiukai“, „Vorusnėlė“, o taip pat  iš Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos folkloro ansamblis „Smeltužė“ , Palangos moksleivių klubo vaikų folkloro ansamblis „Kikilis“, Klaipėdos Sendvario progimnazijos folkloro ansamblis „Pupos“, Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos folkloro ansamblis. 

Nuotraukos

 *****

Stintapūkio šventė Neringoje 2016

         Jau antrus metus iš eilės Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro kapela „Martvežiai“ dalyvavo Stintapūkio šventėje. Šventė vyko 2016 m. vasario 20 d. Nidoje. Jos metu kolektyvo nariai ne tik linksmino kitus, bet ir patys linksminosi grojant „Giedružės“, „Mingės“, „Joldijos“ kolektyvams.

  Nuotraukos

*****

MARTVEŽIAI“ DALYVAVO „DUOKIM GARO“ LAIDOJE

         2016 m. vasario 12 d. kapela „Martvežiai“ dalyvavo TV „Duokim garo“ laidoje. Laidos metu kapela pristatė naujus muzikinius kūrinius, o po tiesioginės transliacijos turėjo galimybę pabendrauti su europarlamentaru Antanu Guoga. Kapelos narius: Dailę Docienę, Jolantą Petraitienę, Darių Treinį, Robertą Treinį lydėjo nuotaikingai nusiteikę mūsų bendruomenės sirgaliai. Dėkojame Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro vadovybei ir vairuotojui Henrikui už galimybę nuvykti į Vilnių.

Nuotraukos                                                                                                           Vadovas Jonas Kavaliauskas  

*****

KAPELA „MARTVEŽIAI“ ŠVENTĖ UŽGAVĖNĖS

                     2016 m. vasario 9 d. Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro kapela „Martvežiai“ dalyvavo Užgavėnių šventėje Dovilų etninės kultūros centre. Šventės metu Dovilų bendruomenės, seniūnijos atstovai pristatė nuotaikingas madų kolekcijas. Dėkojame organizatoriams už galimybę dalyvauti  šventėje.

Šventės akimirkos

*****

*****

*****

            2015 m. lapkričio 26 d. 12 val. Jakų mokyklos salėje  Klaipėdos valstybinės kolegijos folkloro teatras „Aitvaras“ pristatys poetinį-muzikinį spektaklį „Metų garsai: pavasaris, vasara...“. Jame skambės lietuvių poetų K. Binkio, A. Churgino, E. Matuzevičiaus, J. Meko, V. Mykolaičio-Putino, B. Pūkelevičiūtės, H. Radausko kūryba, pianisto Aurimo Martinkaus kūrybinės improvizacijos, iš pirmapradžių gamtinių medžiagų (akmenukų, šiaudo, nendrės, beržo tošies) pasigamintų instrumentų garsai ir nostalgiškos liaudies melodijos. Poezijos ir muzikos garsų sintezė padeda įsiklausyti ir išgirsti pamirštus garsus, metaforiškus žodžius, stabtelėti ir pradėti viską iš pradžių.

Spektaklio scenarijaus autorius ir režisierius – Jonas Kavaliauskas.

*****

PARODA, SKIRTA ETNOGRAFINIŲ REGIONŲ METAMS PAMINĖTI, JAKUOSE

     2015 m. lapkričio 21 d. 16 val. Jakų mokyklos salėje tradicinio renginio „Sueikim į trobą“ metu bus pristatyta paroda „Lietuvininkai kloja drobules“. 

  Parodos pristatyme dalyvaus Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus Etnografijos skyriaus vedėja Dr. Aušra Kavaliauskienė. Šios parodos atidarymas vyko Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje 2015 m. rugpjūčio 27 d., kuriame dalyvavo  kapela „Martvežiai“.

Kviečiame Sendvario seniūnijos bendruomenę aplankyti šią parodą.

Parodos organizatorius Jonas Kavaliauskas

*****

ENDRIEJAVE PAMINĖTA OŽIO DIENA

     2015 m. lapkričio 14 d. kapela „Martvežiai“ dalyvavo Ožio šventėje Endriejave. Oras buvo lietingas, tačiau šventė praėjo linksmai, nes renginį vedė Eugenija Selskienė.

 Kapela „Martvežiai“ organizatoriams padovanojo savo kompaktinį diską ir suvenyrą - ožį, linkėdami, kad Endriejave atsirastų ir „Ožių“ muziejus. Kolektyvas dėkoja renginio organizatoriams už šiltą priėmimą ir gražų renginį.               

Nuotraukų autorius A. Rauktys                          

*****

Kapela „Martvežiai“ dalyvavo atsinaujinusioje TV „Duokim garo“ laidoje

      2015 m. rugsėjo 11 d. Slengių mokyklos-daugiafunkcio cetro kapela „Martvežiai“ dalyvavo TV laidoje „Duokim garo“.  Atsinaujinusioje laidoje kapela „Martvežiai“ kartu su kapela „Joldija“ iš Nidos atstovavo Mažosios Lietuvos regioną. Kapelą lydėjo bendruomenės nariai ir Sendvario seniūnijos seniūnė Loreta Kuprienė.

Kapelos „Martvežiai“ vadovas Jonas Kavaliauskas

*****

Vaikų etnomuzikavimo studijos nariai dalyvavo etnokultūrinėje stovykloje „Vėlungis“ Kintuose.

      Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro etnomuzikavimo studijos vyresnieji nariai vadovaujami vad. J. Kavaliausko  rugsėjo 4–6 d. dalyvavo Klaipėdos miesto savivaldybės etnokultūros centro organizuotoje etnokultūrinėje stovykloje „Vėlungis“. Etnografinių regionų metams rengiama stovykla jau penkioliktą kartą sukvietė folkloro ansamblių vaikus ir jaunimą į Kintus (Šilutės r.) kur drąsiai ir veržliai ieškojo žinių apie Mažosios Lietuvos kraštą ir raštą. Pamario ir vandenų krašte jaunieji folkloro mylėtojai taip pat daugiau sužinojo ir apie kitų regionų muzikavimą, dainavimą, amatus, žaidimus, šokius. 

Nuotraukos                                                                                                                    Jonas   Kavaliauskas

*****

      NUOSTATAI                                                  ŽAIDIMŲ APRAŠAS

 

*****

*****

*****

     Slengių mokykloje-daugiafunkciame centre, mokytojų kambaryje, eksponuojama paroda „Etnologinės ekspedicijos Sendvario seniūnijoje akimirkos“, skirta Lietuvos Nepriklausomybės 25-mečiui paminėti.

    2014 metų birželio–rugpjūčio mėnesiais Sendvario seniūnijoje ir apylinkėse buvo vykdoma etnologinė ekspedicija, kurios tikslas – apklausti senuosius gyventojus liaudies buities, kulinarinio paveldo, kalendorinių, religinių ir šeimos švenčių bei jaunimo bendravimo papročių temomis. Fiksuotos autentiškos senos sodybos ir namų interjerai, įamžintos šeimyninės relikvijos, perfotografuotos senos nuotraukos. Sukaupta medžiaga bus išdėstyta „Versmės“ leidyklos rengiamoje monografijoje „Sendvaris“.

                 Nuotraukos: Aušros Kavaliauskienės, Liucijos Kiguolytės-Šeputės

                 Dizainas – Aidos Dulkienės

Maloniai kviečiame visus į įspūdingų fotografijų parodą

*****

*****

*****

GEGUŽĖS 30 D., 21.15 VAL. 

NEPRALEISKIME FINALINĖS „DUOKIM GARO“ LAIDOS,

KUR MŪSŲ KRAŠTUI ATSTOVAUJA KAPELA

„MARTVEŽIAI“ (vad. Jonas Kavaliauskas).

Skambinkime, balsuokime, palaikykime saviškius!

*****

Akimirkos iš gegužinės

*****

SVEIKI, MIELIEJI !!!

GEGUŽĖS 23 DIENĄ  (PENKTADIENĮ) 18 VAL.

SLENGIŲ MOKYKLOS-DAUGIAFUNKCIO CENTRO KIEMELYJE (SAULĖS G.1)

SUEIKIME VISI  SU GERA NUOTAIKA, KARŠTA ARBATA, BLYNAIS, CEPELINAIS IR KITAIS GARDUMYNAIS.

KVIEČIAME Į GEGUŽINĘ

 „Išeikim iš stubos“.

ŠOKSIM, TRYPSIM, ULIAVOSIM, PIRMŲJŲ GAIDŽIŲ SULAUKĘ NAMO VAŽIUOSIM.

PROGRAMOJE:

KAPELA „MARTVEŽIAI“,

GRUPĖ „TRIP TO NEW ORLEANS“

ORGANIZATORIAI

*****

KAPELA „MARTVEŽIAI“ - FINALE

            
   Pirmoje gegužės mėnesio „Duokim garo“ laidoje, antrajame pusfinalyje susirungė  Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro kapela „Martvežiai“ ir Kauno Palemono vidurinės mokyklos folkloro ansamblis „Bitula“. Su gausia palaikymo komanda išvykusi ir daugiausia žiūrovų simpatijų pelniusi mūsų bendruomenės kapela „Martvežiai“ pateko į varžytuvių finalą.  
     Šiose varžytuvėse pirmą kartą dalyvavo ir Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro „Etnomuzikavimo studijos“ (vad. J.Kavaliauskas) ugdytiniai. 

        Kapelos „Martvežiai“ atlikėjų vardu, dėkojame visiems, vienaip ar kitaip palaikiusiems mūsų bendruomenės kapelą.

Nuotraukomis dalinasi Ingrida Simonavičienė

*****

        KAPELA  „MARTVEŽIAI“                                              VĖL „DUOKIM GARO“ LAIDOJE

GEGUŽĖS 2 D. 21.15 VAL.

SLENGIŲ MOKYKLOS-DAUGIAFUNKCIO CENTRO

KAPELA „MARTVEŽIAI“ (vad. JONAS KAVALIAUSKAS)

DALYVAUS TIESIOGINĖJE „DUOKIM GARO“ LAIDOJE, PUSFINALIO VARŽYTUVĖSE.

 

Kviečiame visus, savo balsavimu palaikyti mūsų bendruomenės kapelą.

*****

   Balandžio 25 dieną vyko Slengių jungtinės bendruomenės ataskaitinis susirinkimas. jame įžanginis žodis buvo suteiktas Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro vaidintojams: Eugenijai Selskienei ir vaidui Lekstučiui, kurie suvaidino intermedijas bendruomenės gyvenimo tema.    Nuotraukos

Kultūros renginių organizatorė Eugenija Selskienė

*****

           Slengų mokykloje-daugiafunkciame centre kovo 10 – ąją dieną susirinko būrelis gyventojų pasiklausyti fleitos ir fortepijono garsų paletės. Ją susirinkusiems padovanojo Aušra Kuraitė ( fleita) ir Vaiva Purlytė (fortepijonas). Ne kiekvieną dieną tenka tokia nuostabią dovaną gauti: girdėti profesionalių muzikančių atliekamus klasikinius kūrinius. Aušra Kuraitė yra tarptautinio konkurso „Muzika be sienų“ I premijos laureatė, Vaiva Purlytė - 2013 metų tarptautinio konkurso, skirto J.Haidnui Vienoje  laureatė.

      Šias puikias muzikantes pakvietė bendruomenės nariai. Džiugu, kai patys gyventojai inicijuoja tokias šventes. Juk labai svarbu, kad valstybinės šventės būtų švenčiamos ne dėl žodžio reikia, o patiems to norint.

Kovo 11-osios minėjimo-koncerto nuotraukos

*****

*****

Užgavėnės Sendvaryje 

               Prie Sendvario seniūnijos susibūrusi persirengėlių komanda sekmadienio ryte (kovo 2 d.) patraukė į didesnes gyvenvietes: Jakus, Sudmantus, Gindulius, Trušelius. Persirengėliai turėjo savo tarpe Kanapinį ir Lašininį, kuris galą gavo tik ištraukus jam žarnas, mobilų medicinos punktą, kuriame dirbo dvi medicinos seserys, visada pasiruošusios reanimuoti pavasariniu eleksyru, puikią kapelą, linksminusią Užgavėnių muzika susirinkusius.

              Maloniai visą komandą nustebino gyventojų priimtuvės, gražios Morės, kurias palydėję persirengėlių giesmėmis, dūmais paleidome, taip šaukdami pavasarį ir gindami žiemą.

Nuotraukos                                                      Kultūros renginių organizatorė Eugenija Selskienė

*****

LIETUVIŲ APRĖDAS GIRIA MOTERŲ DARBŠTUMĄ

Jums garbė, kad vindas jūsų, sukriai besisukdams,
Pakulų bei linų kuodelį nupeša greitai;
Jums garbė, kad staklės prieš pavasarį trinka
Ir šaudyklė su šeiva šokinėdama tarškia;
Jums garbė, kad audeklėliai, jūsų nuausti,
Ant margų lankų kaip sniegs pavasario blizga.
 
 
          Kristijonas Donelaitis (1974-01-01) - Mažosios Lietuvos grožinės literatūros pradininkas. Šiais metais minime 300-ąsias Kristijono Donelaičio gimimo metines. Šie, 2014 metai yra paskelbti Kristijono Donelaičio metais.
         
Šiandiena mes turėjome unikalią progą prisiliesti prie Vakarų Lietuvos istorijos. Pas mus atkeliavo graži paroda „Vakarų Lietuvos istorinis kostiumas“, kurią mums pristatė Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus etnografijos skyriaus vedėja, daktarė Aušra Kavaliauskienė.

*****

*****

Paroda „Vakarų Lietuvos istorinis kostiumas“ atkeliavo į Slengius.

         Pažymint muziejų metus ir Tilžės akto sukaktį, 2012 m. lapkričio 29 d. Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje vyko tarptautinė mokslinė konferencija ir atidaryta paroda „Vakarų Lietuvos istorinis kostiumas“. Pagal Lietuvos muziejuose saugomą Vakarų Lietuvos archeologinę, Klaipėdos krašto ir Rytprūsių ikonografinę, etnografinę medžiagą jungtinėmis muziejininkų ir restauratorių pastangomis pristatyti Vakarų Lietuvos gyventojų istoriniai drabužiai, papuošalai, atskleista regioninių tradicijų tąsa, atskirų aprangos elementų, tekstilės spalvų bei raštų, papuošalų ornamentikos raida. Pagal lietuvininkų pasakojimus ir istorines nuotraukas parengti parodos stendai, kurie drauge su moteriško archeologinio kostiumo ir papuošalų rekonstrukcija toliau eksponuojami kaip kilnojamoji paroda. Viename iš dešimties kilnojamosios parodos stendų pristatoma ir Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro kapela „Martvežiai“ bei Klaipėdos valstybinės kolegijos folkloro teatras „Aitvaras“ ir nurodomas kolektyvo indelis projekte.

    Tarptautinės konferencijos ir parodos „Vakarų Lietuvos istorinis kostiumas“ atidarymo proga Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje 2012 m. lapkričio 29 d. kolektyvai „Martvežiai“ ir „Aitvaras“ su atkurtais Klaipėdos krašto drabužiais pristatė koncertinę programą.

      Parodą „Vakarų Lietuvos istorinis kostiumas“ Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje 2012 m. aplankė per 3 000 lankytojų.

     Paroda jau buvo pristatyta ir sulaukė didelio susidomėjimo Šilutės muziejuje, Rusnės salos etnokultūros ir informacijos centre, Martyno Jankaus muziejuje, Kintų Vydūno kultūros centre, Neringos istorijos muziejuje, Klaipėdos valstybinėje kolegijoje, o nuo 2014 m. sausio 28 d. paroda veikia ir Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro patalpose (Saulės g.1, Slengių km., Sendvario sen., Klaipėdos r.).

    Dėkojame Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus administracijai už suteiktą galimybę dalyvauti projekte, pristatyti parodą pas mus ir laukiame lankytojų.

*****

*****

*****

Laidos „Duokim garo“ nugalėtojai

kapela „Martvežiai“

 
           Penktadienį, dideliu autobusu, Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro kapela „Martvežiai“, vadovaujami Jono Kavaliausko su gausia Sendvario bendruomenės palaikymo komanda, išvyko į Vilnių, dalyvauti tiesioginėje Lietuvos televizijos laidoje „Duokim garo“. Tiesioginėje transliacijoje „Martvežiai “ susirungė su kapelomis iš Radviliškio „Radvija“ ir „Čir vir vyrais“ iš Zarasų. Sendvario bendruomenės palaikytojų komanda, užvaldžiusi LRT studiją emocijomis, džiaugsmingai palaikė savo komandą, negailėdami jai plojimų.
         Susumavus rezultatus „Martvežiai“ surinko daugiausia balsų ir buvo paskelbti nugalėtojais. Pavasarį jų laukia kova pusfinalyje.
          Kapela „Martvežiai“ ir bendruomenės palaikymo komanda nuoširdžiai dėkoja žiūrovams, kurie skambučiais ir trumposiomis žinutėmis palaikė jų komandą.

 

Sendvario seniūnijos kaimų jungtinės bendruomenės pirmininkas R.Simonavičius

*****

     DĖMESIO!

      DĖMESIO!

SLENGIŲ MOKYKLOS-DAUGIAFUNKCIO CENTRO

KAPELA „MARTVEŽIAI“ (vad. J.Kavaliauskas) VĖL

LIETUVOS TELEVIZIJOS TIESIOGIAME ETERYJE,

LAIDOJE "DUOKIM GARO".  

 

LAPKRIČIO 8 D. 21 VAL. 15 MIN.

KVIEČIAME

PALAIKYTI MŪSŲ BENDRUOMENĖS

KAPELĄ, KURI VARŽYSIS SU GERIAUSIAIS SPALIO

MĖNESIO KOLEKTYVAIS.

 
Būkime kartu ir  balsuodami palaikykime bendruomenės kolektyvą.

 

*****

SVEIKINAME,

SLENGIŲ MOKYKLOS-

DAUGIAFUNKCIO CENTRO ​

KAPELĄ "MARTVEŽIAI"  (vad.

J.Kavaliauskas)

NUGALĖJUS KAPELĄ "RATILAI"

IŠ VILNIAUS.

 

*****

Spalio 18 d. 21 val.

Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro

kapela "MARTVEŽIAI(vad. J.Kavaliauskas)

dalyvaus tiesioginėje

Lietuvos televizijos laidoje

"Duokim garo!"

 

Nelikime abejingi ir palaikykime balsuodami. Ačiū!Pamokų laikas
I pamoka  8.30–9.15   
II pamoka  9.25–10.10  
III pamoka 10.20–11.05  
IV pamoka 11.35–12.20  
V pamoka 12.30–13.15  
VI pamoka 13.25–14.10  
VII pamoka 14.15–15.00  

 


© Klaipėdos rajono Slengių mokykla - daugiafunkcis centras.

Slengių mokykla-daugiafunkcis centras

Saulės g.1, LT-92338, Slengių kaimas, Sendvario seniūnija

Klaipėdos rajonas


Svetainės kūrėjas MMarius.lt