Mokyklos naujienos

                                                                               *****         

     PROJEKTINĖ SAVAITĖ „VELYKŲ ISTORIJA“

        3 klasės mokiniai visą Didžiąją savaitę dalyvavo įvairiose veiklose, prisiminė Verbų, Velykų bobutės, velykinių žaidimų  ir margučių reikšmę. Kiekvienas  mokinys gamino po vazelę, į kurią merkė savo rankomis surištą verbą. Darė dekoracijas, kuriomis puoš savo namus. Savaitę užbaigė margučių marginimu. Na o paskutinę mokslo dieną prieš Šv.Velykas, saldumynų paliko ir pati Velykė. 

Nuotraukos

                                                                   *****

       EDUKACIJA „PAVASARIO MIRGĖJIMAI“

          Didijį Ketvirtadienį priešmokyklinio ugdymo „Spalviukų" grupės vaikai lankėsi Lietuvos dailės muziejaus Prano Domšaičio galerijoje. Turėjome puikią galimybę susipažinti su Tomo Daukšos naujausiu projektu „Laimės švieselės”, kuris vaikams paliko didelį įspūdį.

          Artėjant Šv. Velykoms galerijoje buvo paruošta vaikams įdomių užduočių šios šventės proga. Pirmiausia vaikai turėjo  iš įvairių detalių sudėti margutį. Gaminome velykines atvirutes ir dalyvavome margučių ridenimo varžybose. 

  Nuotraukos                

                                                                          *****         

          KIAUŠINIŲ MARGINIMAS

          Saulėtą antradienio rytą antrokai vyko į Klaipėdos rajono amatų centrą, įsikūrusį Veiviržėnuose. Mokiniai dalyvavo  kūrybinėse dirbtuvėse ,,Kiaušinių marginimas“. Edukacijoje ugdytiniai susipažino su tradiciniais kiaušinių marginimo būdais (marginimas vašku). Mokiniai prisiminė margučių reikšmę ir simboliką. Edukacijos pabaigoje kiekvienas antrokas namo parsivežė po 2 originaliai ir tradiciniais raštais margintus margučius.

Nuotraukos

                                                                           *****

         ŠOKIŲ STUDIJOS „INSTINKTAS“ DEBIUTAS

          Balandžio 9 d. Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro šokių studija „Instinktas“ (vadovas Paulius Vaitkevičius) pirmą kartą dalyvavo Lietuvos šokių asociacijos HIP HOP stiliaus reitinginėse varžybose „STREET ART CHAMPIONSHIP 2022“. Varžybos vyko pagal tarptautines IDO taisykles, šokių kategorijas bei amžiaus grupes. 

          Studija paruošė du šokius: Street Dance kategorija - šokis „Furious kids“ ir Free Dance kategorija - šokis „Plėšikai“. Kompetetinga komisija puikiai įvertino abu pasirodymus. Iškovotos prizinės-trečiosios vietos. Sveikiname!

Nuotraukos

                                                                                      *****

                                      ROMANSŲ VAKARAS

          Balandžio 9 d. Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro kapela „Martvežiai“ dalyvavo romansų vakare „Susitiksime saulei leidžiantis“ Pasvalio kultūros centre. Renginyje dalyvavo ir Pasvalio kultūros centro folkloro ansamblis „Rags“, Pakruojo kultūros centro kolektyvas „Duetai“, Lina ir Albertas Bartašiai iš Pasvalio r., Prienų r. Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro vokalinis ansamblis „Cukraus pudra“, Kauno r. Neveronių laisvalaikio salės folkloro ansamblis „Viešia“.

Nuotraukos     Aidos Garastaitės

                                                                            *****

                  LEGO LEGENDOS BIBLIOTEKOJE

                Balandžio 5 d. 2 klasės mokiniai lankėsi Klaipėdos mieso savivaldybės Imanuelio Kanto bibliotekoje Vaikų skyriuje. Mokiniai klausėsi Klaipėdos krašto istorijų, sakmių ir  mokėsi atpažinti iš praeities ,,Lego“ kaladėlėmis atgijusius statinius. Mokiniai taip pat susipažino su Klaipėdos krašto mitinėmis būtybėmis. Antrokėliai bibliotekoje turėjo galimybę patobulinti savo grupinio darbo įgūdžius ir sukonstruoti savo legendas iš ,,Lego“ detalių, bei jas pristatyti klasės draugams.

Nuotraukos

                                                                              *****

                SAUGAUS EISMO DIENAI ARTĖJANT

          Nuo 2006-ųjų metų balandžio 6-oji Lietuvoje paskelbta Saugaus eismo diena. Lietuvos policija kviečia Lietuvos gyventojus bent šią dieną pabūti kelyje žmogiškesniais, pakantesniais ir rūpestingesniais. Pareigūnai ragina pagalvoti ne vien apie save, bet ir apie kitų saugumą.

          Žmonės raginami kelyje elgtis pagal visas saugumo taisykles. Vairuotojai ir keleiviai – automobiliuose segėti saugos diržus. Tėvai įspėjami, kad pasirūpintų automobiliuose vežamais vaikais – jie privalo sėdėti prisegti jų amžiui pritaikytose autokėdutėse.

          Balandžio 5-ąją ketvirtos klasės mokiniai sulaukė svečių – Klaipėdos r. bendruomenės pareigūnės Astos Zbarauskienės. Dauguma mūsų mokinių jau patys atvažiuoja į mokyklą paspirtuku ar dviračiu, todėl pareigūnė pravedė prevencinę paskaitą apie tai, kaip saugiai elgtis kelyje vairuojant dvirates transporto priemones. Buvo akcentuota, kaip taisyklingai dėvėti šalmą.

       O kad užtvirtinti žinias - mokiniai turėjo galimybę atlikti užduotis paruoštas stende.

                                                                                                           Būkime saugūs ir saugiai elkimės kelyje!

 Nuotraukos                                                                                                  Soc. pedagogė Indrė Valančienė

                                                                              *****

          FIZINIS AKTYVUMAS - NAUDA SVEIKATAI IR SMAGI PRAMOGA

          Balandžio 5 d. ikimokyklinio ugdymo grupės mokytoja Agnė Juočienė „Drugelių“ ir „Saulutės“ grupių ugdytinius pakvietė į rytinę mankštą. Mobilūs, lankstūs kūno judesiai užtikrina kasdienių judesių kokybę bei kontrolę. Vaikai kartu su mokytojomis išbandė viršutinės kūno dalies lankstumo pratimų programą ,,Lankstus kūnas. Viršutinė nugaros dalis". Atvira veikla parengta vadovaujantis epamokos.lt rekomendacijomis.

Nutraukos

                                                                          *****

     KARTU MES GALIME DAUGIAU!

„Mėlyna saulė
   Mėlyna jūra
      Mėlynas mėlynas lietus
         Ir mano pasaulis
            Mažytis ir liūdnas
               Aš jame gyvenu…
                 Ar tu gali mane suprast
                     Nereikia žodžių, tik neprarast
                        Mėlynos saulės, mėlynos jūros…“

          Balandžio 2-oji – Pasaulinė autizmo diena. Viso pasaulio bendruomenė autizmo dieną mini naudodama mėlyną spalvą. Autistiški žmonės pasaulį mato kitaip, tad vardan bendrumo, balandžio 4 dieną Slengių mokykloje-daugiafunkciame centre dominavo mėlyna spalva. Pradinių klasių mokiniai, žiūrėdami filmuką susipažino su autizmo spektru, ikimokyklinukai piešė mėlynas saulutes. Pasidžiaukime vaikų darbeliais, buvimu kartu, mokymusi bendrauti, priimti ir mylėti.

          Mokytojai ir tėveliai vakare buvo pakviesti į Gargždų „Minijos“ kino teatrą, kur turėjo galimybę pažiūrėti filmą „Kaip „Titanikas“ mane išgelbėjo?“. Prieš filmo peržiūrą buvo įteikta padėka ir saldžios dovanos mūsų mokyklos pagalbos mokiniui specialistėms už iniciatyvą organizuojant akciją „ESAME SKIRTINGI, BŪKIME KARTU“. Dėkojame visiems, kurie savo „patiktukais“ palaikėte mūsų vaikų kūrybinį darbą, kuris surinko daugiausia simpatijų.

Nuotraukos

                                                                               *****

                 TARPTAUTINĖ VAIKŲ KNYGOS DIENA

          Tarptautinė vaikų knygos diena švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristijano Anderseno (1805-1875) gimtadieniu – balandžio 2 –ąją. Tai diena skirta įkvėpti kitus skaityti, prisiminti gražiausias vaikystės pasakas ir atkreipti dėmesį į vaikų literatūrą.

           Balandžio 4 d. priešmokyklinio ugdymo „Spalviukų“ grupės ugdytiniai lankėsi kaiminystėje esančioje Klaipėdos rajono savivaldybės J. Lankučio bibliotekos Slengių filiale. Apžiūrėję mažiausią knygelę bei kitas interaktyvias knygas esančią bibliotekoje, ugdytiniai įdėmiai klausėsi bibliotekininkės Rūtos Znakovienės knygų pristatymo. Atlikę praktines užduotis, priešmokyklinukai pažadėjo būtinai sugrįžti ir skaityti, skaityti ir skaityti!

Nuotraukos

                                                                                 *****

      AR KADA NORS NORĖJOTE SKRISTI Į KOSMOSĄ?

        Slengių mokyklos-daugiafunkcio 1–4 klasių mokiniai, penkiamečiai bei priešmokyklinukai, balandžio 1 dieną praleido kosmose. Ir tai ne balandžio 1-osios pokštas...

       Įstaigoje vyko pažintinė, interaktyvi edukacinė veikla – kosminis skrydis vaikams. Renginio metu buvo pristatytas pažintinis, edukacinis filmas nukėlęs vaikus į Saulės sistemą. Jaunieji astronautai susipažino su Saulės sistemos planetomis ir kitais kosminiais kūnais, patyrė įvairiausių nuotykių ir netikėtumų! Vaikai ir mokytojos turėjo galimybę patirti neapsakomą džiaugsmą susipažinę su nuotaikingai bendraujančiu kosminiu robotu. Jaunieji astronautai, pakeliavę kosmosu ir per interaktyvias veiklas geriau pažinę Saulės sistemą, dalyvavo astronauto viktorinoje. Visi viktorinos dalyviai apdovanoti astronautų pažymėjimais, klasių ir grupių komandoms įteiktos kosminės taurės.

          Pažintinės, interaktyvios edukacinės veiklos metu jaunųjų astronautų patyrimai ir nuotaikos užfiksuoti nuotraukose.

Akimirkos

                                                                             *****

                  SPEKTAKLIS „MIKUČIO RŪPESTĖLIAI“

          Minint Teatro dieną, „Žiogelių“ grupės vaikai kartu su mokytoja Gene Gomiene bei padėjėjomis Viktorija Žilevičiene ir Vilija Aleksiene pakvietė įstaigos bendruomenę į spektaklį „Mikučio rūpestėliai“. Daug džiaugsmo vaikams suteikė galimybė pavaidinti – pabūti ne tik kūrėjais, bet ir aktoriais.

          Teatras - paslaptingas, tikras netikras pasaulis, kuriame  spalvos ryškesnės, žodžiai garsesni, jausmai gilesni. Jaunystės teatre lengva juoktis ir pravirkti, blogį atskirti nuo gėrio, nes vaikai į pasaulį žiūri paprasčiau, sąžiningiau ir nuoširdžiau.

Nuotraukos

                                                                                 *****

                          EDUKACIJA „ŽAISKIME FLUXUS“

          Mažieji dalyviai aplankė šiuo metu Klaipėdos kultūros komunikacijų  centre veikiančią „Fluxus laikas“ parodą, kurioje eksponuojami kūriniai iš Jono Meko vizualiųjų menų centro. Fluxus – vienas įdomiausių meno  judėjimų susikūrusių XX a., apjungiantis įvairias meno kryptis (dizainą, muziką, tapybą, performansą, fotografiją ir kt.), bei technikas. Šios edukacijos metu susipažinome su Fluxus, idėjomis  ir vertybėmis.

Susipažinę su ekspozicija, mažieji dalyviai sukūrė savo Fluxus kūrinius, koliažo technika.

Nuotraukos

                                                                         *****

            EDUKACIJA  „LINGUOJANTYS MARGUČIAI“

          Kovo 28 dieną, pirmos klasės mokiniai vyko į Klaipėdą, kur Prano Domšaičio galerijoje dalyvavo nuotaikingoje edukacijoje. Edukacijos metu vaikai sužinojo, kokie gyvūnai, be paukščių dar išsirita iš kiaušinių, taip pat vienos užduoties metu turėjo galimybę iš arčiau pamatyti ekspozicijoje esančius paveikslus. Buvo ir trumpas žinių patikrinimas ką vaikai žino apie pavasarį, jų žinios buvo dedamos į gyvatėlę. O, gyvatėlė gavosi visai nemaža! Ir edukacijos pabaigai vaikai iš popieriaus gamino nepaprastus kiaušinius, iš kurių išsirito ne tik viščiukai, bet ir dinozaurai, pingvinai.   

Nuotraukos

                                                                                  *****

                             GANDRO DIENA DARŽELYJE

          Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro „Žiogelių“ grupės ugdytiniai kartu su mokytoja Gene Gomiene dalyvauja Respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų, mokytojų ir ugdytinių virtualios kūrybinių darbų fotografijų parodoje „Gandro diena darželyje“.

          GANDRAS - Lietuvos nacionalinis paukštis, GANDRINĖS – šiltojo pusmečio pradžia. Sugrįžęs gandras, nešinas kielę, tarsi išvaiko paskutinius žiemos ledus. Gandro sugrįžimas iš tolimosios Afrikos tokia didelė šventė, kad pasak senolių, „net paukščiai tądien lizdų nesuka“. Ypač smagi ši šventė yra vaikams. Paroda skirta Gandrų sugrįžimo šventei paminėti.

Nuotraukos

                                                                      *****

    TEATRO UŽSKLANDĄ PRAVĖRUS    

          Artėjant Tarptautinei teatro dienai, kovo 24 d. 4 klasės mokiniai vyko į Klaipėdos Žvejų kultūros rūmus, kur dalyvavo edukacinėje programoje bei žiūrėjo muzikinį spektaklį vaikams „Pati gražiausia varna“.

          Savo edukacinėje programoje jaunimo teatro „Be durų“ kūrybinė komanda – režisierė ir aktoriai – atskleidė spektaklio gimimo paslaptį nuo idėjos atsiradimo iki trečio skambučio žiūrovų salėje. Vaikai turėjo galimybę pavartyti scenarijus, pamatyti spektaklio scenografijos maketą, kostiumų eskizus. Taip pat susipažino su įvairiais teatro terminais, gavo atsakymus į savo užduotus klausimus.

Nuotraukos

                                                                  *****

              PAMINĖKIME AUTIZMO DIENĄ KARTU

          Artėjant balandžio 2 d., kai 12 kartą pasaulyje bus minima Pasaulinė autizmo supratimo diena, Klaipėdos rajono pedagoginė psichologinė tarnyba pakvietė ugdymo įstaigas prisijungti ir dalyvauti akcijoje „Esame skirtingi, būkime drauge".

           Akcijos dalyviai buvo kviečiami kurti kūrybinius darbus su palaikymo, padrąsinimo žodžiais. Mūsų įstaigos ikimokyklinio ir priešmokyklinio grupių ugdytiniai taip pat prisijungė prie šios akcijos. Su savo auklėtojomis ir mokytojomis piešė pačius nuostabiausius drugelius, kurie nutūpė į begalybės simbolį. Šis ženklas naudojamas simbolizuojant neuroįvairovę, tai nuolat besikeičiantis, įgyjantis naujų savybių, patiriantis skirtingas emocines būsenas, kurios negali būti įspaudžiamos į siaurus rėmus. Drugelis, kaip simbolis buvo pasirinktas ne atsitiktinai - jis simbolizuoja augimą, asmeninę pažangą, šviesą...

          Dėkojame pagalbos mokiniui specialistėms už iniciatyvą priijungiant prie šios akcijos.

Kviečiame visus apsilankyti Facebook paskyroje https://www.facebook.com/groups/1132764637541092 , kur yra publikuojami visi Klaipėdos rajono švietimo įstaigų kūrybiniai darbai ir „patiktuku“ išreikšti palaikymymą.

                                                                             *****

         SPALVOTOJI VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ

          Kovo 21–25 dienomis mūsų mokykla tradiciškai prisijungė prie respublikinės „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ 2022“. Pagrindinis akcijos tikslas - atkreipti mokinių dėmesį į patyčių problemą, didinti sąmoningumą apie galimus patyčių sprendimo būdus.

         Visą savaitę mokykloje vyko įvairūs praktiniai ir kūrybiniai užsiėmimai, socialinių, prevencinių filmukų peržiūros, diskusijos, edukacinės ir kitos veiklos, kurių metu visus kvietėme draugauti, stabdyti patyčias ir gerbti vieni kitus. Kiekviena diena buvo vis kitokia, spalvota.
Savaitės pradžioje, pirmadienį – mūvėdami skirtingas kojines ŠYPSENŲ dieną vyko „Spalvotosios veiksmo savaitės be patyčių 2022“ atidarymas. Mokykloje dominavo mėlyna rūbų spalva ir negailėdami dalinome vieni kitiems šypsenas.
          Antradienį - violetinę DRAUGYSTĖS dieną stengėmės vilkėti violetinės spalvos drabužiais ir pabandyti tapti draugu kitam ar pačiam įsigyti naują draugą. Psichologė Rūta Kavaliauskaitė-Sakalauskienė vedė socialinio emconio ugdymo užsiėmimus 1–4 klasių mokiniams.

          Trečiadienis kvietė rinktis žalią spalvą. Tądien paskelbta APSIKABINIMŲ diena – nemokamas draugo, bendraklasio, mokytojo, kolegos apkabinimas. Pasirodo, visgi šiltai apkabinti kitą, yra ne taip ir lengva.

          Ketvirtadienis, geltonoji KOMPLIMENTŲ diena. Tądien visi buvo pakviesti į mokyklą atvykti pasipuošus geltonai ir stengtis pasakyti bent 3 komplimentus savo draugui, bičiuliui, kolegai. Užduotis, atrodžiusi pradžioje paprasta, realybėje tokia nepasirodė. Taip tik dar kartą įsitikinta, kad nors visi mes gyvenime turime daugybę galimybių pasakyti gerą žodį, tiesiog dažnai jų neišnaudojame: galbūt tuo momentu nesinori, gal esame susirūpinę kitais dalykais, o gal susidrovime ir, užuot priartėję prie kito žmogaus, žengiame žingsnį atgal ir tokiu būdu neužmezgame artimesnių ryšių. Taip pat tą dieną vyko prevenciniai užsiėmimai 1–3 klasių mokiniams tema „Kiekvienas gali sustabdyti patyčias“. Užsiėmimus vedė socialinė pedagogė Indrė Valančienė.
          Penktadienis tapo raudonąja GERŲ DARBŲ diena. Be to, kad vilkėjome raudonus drabužius, ieškojome gėrio ir grožio kasdieniniuose džiaugsmuose ir rūpesčiuose. 

          Norisi tikėti, kad mokyklos bendruomenė neliko abejinga šiai plačiai paplitusiai problemai bei parodė nepritarimą patyčioms, atkreipdami dėmesį, kad tik tinkamai reaguodami į patyčias ir kitas agresyvaus elgesio apraiškas galime užkirsti kelią smurtui plisti.

Nuotraukos

                                                                             *****

                     EDUKACINĖ PAMOKA

       „ŽMOGUS SU NEGALIA IRGI GALI“

          Kovo 18 ir 24 dienomis, 1 ir 3 klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje pamokoje tema „Žmogus su negalia irgi gali". Pamoką vedė Lietuvos aklųjų bibliotekos Klaipėdos padalinio vyriausioji bibliotekininkė Henrika Nedzveckienė. Pamokos metu vaikai susipažino su 6 herojais, kurie turi skirtingas negalės, tačiau šios negalės netrukdo vaikams siekti savo svajonių ir tikslų, jiems reikia tik truputį pagalbos ir visuomenės supratingumo. Besiformuojant mūsų mažųjų pasaulėžiūrai, tai tinkamas metas ugdyti suvokimą ir natūralią pagarbą kitam „kitokiam" žmogui... 

Nuotraukos

                                                                         *****

       # NENURAŠAU, O PALAIKAU

          Pasaulinė Dauno sindromo diena, kurią 2011 m. gruodžio 19 d. paskelbė Jungtinių Tautų Organizacija.

          Trečio mėnesio 21-a diena pasirinkta neatsitiktinai – šie skaičiai siejami su 21-osios chromosomos defektais (trisomija), kurie ir sukelia Dauno sindromą. Pasaulinė Dauno sindromo diena skirta visame pasaulyje didinti visuomenės supratimą apie Dauno sindromą, skatinti asmenų, turinčių Dauno sindromą, teisių, socialinės įtraukties ir gerovės palaikymą, žmonių toleranciją, dalijimąsi gerosiomis patirtimis bei paraginti kiekvieną iš mūsų išdrįsti pabūti kitokiais.

         Minint Pasaulinę Dauno sindromo dieną ir išreiškiant palaikymą bei toleranciją Dauno sindromą turintiems žmonėms, Slengių mokykloje-daugiafunkciame centre buvo  mūvimos skirtingos vienos poros kojinės, simbolizuojančios kitoniškumą.

 Nuotraukos         MES VISI ESAME SKIRTINGI!

                                                                                    *****

            APKABINKIME ŽEMĘ

Taip gera, kad yra tokia diena
Kai supranti, jog Žemė - mūsų planeta
Kad ją grožėtis tu kasdien gali
Ir padėkot skubi, nes vieną ją turi.

           „Žiogelių“ grupės ugdytiniai, skyrė valandėlę Žemės dienai paminėti.

Nuotraukos

                                                                                                                                                                                                                                *****

                        KOVAS - INKILŲ KĖLIMO METAS

          Lietuvoje senu papročiu inkilai keliami prieš kovo 10 d., kuri minima kaip 40 paukščių diena. Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro ugdytiniai ir mokytojai nebus labai pavėlavę „namelius“ paukščiams iškėlę kovo 18 d., prieš pavasario lygiadienį, minint Žemės dieną, ir šitaip prisidėdami prie per visą Lietuvą nubangavusio inkilų kėlimo vajaus.

         Direktorė Vilija Lukauskienė džiaugėsi, kad jos iniciatyvą palaikė ne tik pradinių klasių, bet ir ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai, jų tėveliai bei mokytojos. Inkilėlių paroda, kaip priminimas, mokyklos prieangyje akis džiugino keletą dienų, tad ją pamatyti galėjo mokiniai, mokytojai, tėveliai ir atėję svečiai. O inkilai patys įvairiausi - nuo pačių meniškiausių, tobuliausių iki pačių paprasčiausių ir gal ne tokių tikslių. Juk, gaminant inkilą ar lesyklėlę, svarbu procesas, kuris padaro glaudesnį emocinį ryšį tarp vaiko ir tėvelių, suteikia vaikui meistrystės įgūdžių ir žinių apie gamtą.

         Popietėje dalyvavo asociacijos „Klaipėdos žalieji“ pirmininkė Liudvika Kuzminčiūtė ir Klaipėdos universiteto biologas Edidijus Bacevičius, kurie džiaugėsi švente, inkilėlių gausa, paaiškino, kokius inkilėlius mėgsta varnėnai, zylės, bukučiai. Gamtininkai mokiniams paaiškino apie inkilų gamybą bei kabinimo taisykles, jų priežiūrą, papasakojo apie paukščių rūšis, jų ypatumus. Na, o paskui svečiai, mokytojai, vaikai ir jų tėveliai iškeliavo į mokyklos kiemo teritoriją, pilną medžių – inkilų kelti...

          Na, iškėlėme inkilėlius, o galbūt ne, galbūt tik ruošiamės, svajojame, planuojame ir, kaip visada, pritrūksta laiko, tada sakome „kitąmet“. Iškėlėme inkilėlį  ir laukiame jame įsikursiančio giesmininko, bet Pavasaris skuba, teka žiedais, džiugina žaluma, o inkilėlis - tuščias, tylu medyje. Patyrę gamtininkai skuba mus nuraminti, sakydami, kad, kai pagaminai inkilą, tada jį ir pakabink, vasarą, rudenį – niekada nepavėluosi. Būtent tada jis prisitaikys prie gamtos, prie aplinkos, nebus toks baltas. Atskridęs paukštis iškart tame inkile neapsigyvena. Jis apsižvalgo, prisitaiko, apžiūri aplinką, tik tada apsigyvena. Ir, jei inkilas pakabinamas pavasarį, nebūtinai ten paukštis tuoj pat ir įsikels.

Nuotraukos          Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios gražios iniciatyvos ir suteikusiems naujus namus grįžtantiems paukščiams!

                                                                                  *****                

                    PIRMIEJI ŽINGSNIAI BIBLIOTEKOJE

          Pradedantieji skaitytojai, priešmokyklinio ugdymo „Smalsučių“ grupės ugdytiniai, aplankė Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešąją biblioteką bei dalyvavo edukacinėje veikloje „Pirmieji žingsniai bibliotekoje“.     Priešmokyklinukai susipažino su bibliotekos veikla, taisyklėmis, knygų fondo įvairove: paveikslėlių, garso, liečiamomis, pažintinėmis knygomis, taip pat didžiausia ir mažiausia bibliotekoje esančiomis knygelėmis, kurios vaikams paliko didelį įspūdį. Praktinio užsiėmimo metu vaikai, naudodamiesi duotomis medžiagomis, piešė ir dekoravo savo sukurtas knygeles. Viso užsiėmimo metu buvo ugdomas kūrybiškumas, meilė ir pagarba knygai.

 Nuotraukos                                                Priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Ingrida Simonavičienė

                                                                     *****

      GELTONA, ŽALIA, RAUDONA/MĖLYNA, GELTONA

          Kovo 9 ir 15 dienomis 3 klasės mokiniai ir priešmokyklinio ugdymo ,,Spalviukų"  grupės ugdytiniai lankėsi Gargždų krašto muziejuje, kur dalyvavo edukacijoje ,,Geltona, žalia, raudona/Mėlyna, geltona". Užsiėmimo metu buvo pristatoma Kovo 11- osios reikšmė Lietuvai, primenamos svarbiausios vertybės žmogui - laisvė ir nepriklausomybė, ypatingai šių dienų kontekste. 

          Pasiskirstę į komandas vaikai atliko užduotis: sugalvojo komandų pavadinimus, kūrė ketureilius apie savo gimtąją šalį Lietuvą, iš įvairių Europos miestų pavadinimų, išrinko Lietuvos miestų pavadinimus, taip pat komandos iliustravo tema ,,Lietuva - tai aš, Lietuva - tai mes", pynė apyrankes.

         Apžiūrėję muziejaus erdves ir padėkoję edukatorei už turiningai praleistą laiką, mokiniai puikios nuotaikos sugrįžo į mokyklą.

Nuotraukos                    Mokytojos Edita Latakienė ir Lina Navickienė

                                                                       *****

    LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA

                                                        Lietuva — trys tyro aukso saulės!
                                                        Ir skaitau: — Tėvyne, be tavęs
                                                        Tuščias ir beprasmis šis pasaulis.

                                                                                   (B. Brazdžionis)

         Kovo 11 diena simbolizuoja mūsų Tautos valią, dvasią ir nepalaužiamą norą gyventi nepriklausomoje valstybėje.

         Šią ypatingą dieną trumpam pamirškime rūpesčius, džiaukimės ir didžiuokimės, kad esame LAISVA TAUTA!

   

BŪKIME VISI KARTU DRAUGE SU UKRAINA!

Nuotraukos

                                                                          *****

„Šaškės - tai menas (ir jų nepakeis nei kinas, nei filharmonija!), šaškės - tai sportas ( ir ne lengvesnis už sunkumų kilnojimą arba ledo ritulį!), šaškės - tai mokslas (nors ir ne matematika)"                                       J.Fominych

          Slengių mokykloje-daugiafunkciame centre jau tapo tradicija Kovo 11-ąją– Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną organizuoti šaškių turnyrą. Pradinių klasių mokiniai mielai žaidžia šaškėmis vos radę vieną kitą laisvesnę minutę prieš pamokas, pertraukų metu, po pamokų ir netgi namuose... Labai smagu, kad vaikų susižavėjimą šiuo žaidimu palaiko jų tėveliai, kurie savo patarimais mažiesiems padeda įgyti žinių, tobulinti savo žaidimą.
         Čempionato išvakarėse vyko atrankinis turas, kuriame noriai dalyvavo 32 mokiniai. Į finalą pateko po 2 stipriausius atstovus iš kiekvienos klasės. Žaidėjus stebėjo komisija - direktorė Vilija Lukauskienė ir pavaduotoja ugdymui Inga Baužienė. Burtų keliu išsiaiškinus žaidėjų poras, nuožmi kova tęsėsi tris ratus. Po atkaklios kovos išaiškėjo finalininkų trejetukas.

         Visi mokiniai, susirinkę  mokyklos koridoriuje laukė šaškių turnyro nugalėtojų paskelbimo. Susirinkusieji nenuobodžiavo - kartu su neformaliojo švietimo mokytoju Jonu Kavaliausku sudainavo dainą, skirtą paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Pasirodžius šaškių čempionato finalininkams nugriaudi aplodismentai. Komisija medaliais ir diplomais apdovanoja visus finalo dalyvius: III vietos laimėtoją - Marką Stepanafą, II vietos - Nojų Kavaliauską ir I vietos laimėtoją Dominyką Šemetaitę, kuriai taip pat atiteko ir Mokyklos taurė. Visoms klasėms už aktyvų dalyvavimą įteikti stalo žaidimai ir saldi padėka. Pačios maloniausios emocijos sklinda ne tik iš vaikų, bet ir iš jų mokytojų, jų laukusių tėvelių.

          2022 m. šaškių čempionatas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui paminėti baigtas - sugiedant Tautišką giesmę.

Nuotraukos

                                                                               *****

                              ŠOKIO STUDIJA  „INSTINKTAS“

               VĖL MALONIAI DŽIUGINA SAVO PASIEKIMAIS

          Kovo 5 dieną Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro šokio studija „Instinktas“ (vad. Paulius Vaitkevičius) dalyvavo tarptautiniame vaikų ir jaunimo šokių festivalyje-konkurse „Emocijų banga 2022“ Gargžduose. 

         Šokių festivalio-konkurso tikslai buvo skatinti ir plėtoti kiekvieno vaiko individualybę, suteikti galimybę parodyti save ir savo gabumus; sudaryti sąlygas vaikų ir jaunimo įvairių gabumų tobulėjimui; ugdyti estetinę - meninę sampratą, kūrybiškumą, vykdyti prevnciją ir socializaciją; skatinti vaikų ir jaunimo geranorišką bendravimą ir bendradarbiavimą.

          Šiame festivalyje-konkurse pirmą kartą dalyvavo ir mūsų jauniausieji (4–6 metų amžiaus) šokėjai, kurie atliko „POP" šokio stiliaus šokį „Kiškis raketa"  ir laimėjo  II-ąją vietą.

          7–10 metų vaikai  paruošė du skirtingų stilių šokius, kurie taip pat užėmė prizines vietas. Šokis „Plėšikai" buvo priskirtas „SHOW Dance" šokio stiliui ir laimėjo III-ąją vietą, o šokis „Furious kids" - „STREET SHOW" šokio stilius ir laimėta II-oji vieta.

 Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, šokio studijai įteiktos taurės. Sveikiname laureatus ir linkime naujų pergalių!

Nuotraukos

                                                                                *****

                   KAZIUKO MUGĖS ŠURMULYS SUGRĮŽO

          Kovo 4 d. Slengių mokykloje-daugiafunkciame centre šurmuliavo jau tradicine tapusi Kaziuko mugė. Kiekvienais metais mokiniai su dideliu nekantrumu laukia šios šventės, kurios metu turi galimybę išsidėlioti savo kruopščiai padarytus gaminius ir bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais. Prekybos pradžią paskelbė ir mugę atidarė J. Kavaliausko vadovaujami etnomuzikavmo studijos moksleiviai, dainomis džiugino muzikos mokytojos D. Kizevičienės paruošti moksleiviai, o šokiams vadovavo šokių mokytojas P. Vaitkevičius.

          Mokinių darbeliai glostė akis ir džiugino mugės lankytojų širdis. Pirkėjai Kaziuko mugėje galėjo įsigyti rankų darbo dirbinių, pagamintų pačių vaikučių ar jų tėvelių bei senelių. Buvo prekiaujama popieriniais darbeliais, papuošalais iš karoliukų, gamtinių medžiagų. Smaližiai galėjo įsigyti įvairiausių skanėstų: spurgų, vaflių, pyragų, sausainių. Mokyklos prieigas puošė senovinių lietuviškų daiktų parodėlė, tad moksleiviai turėjo galimybę susipažinti, kokius daiktus buityje naudojo mūsų proseneliai. Tradiciškai, vienoje iš klasių, darbuotojai galėjo paskanauti senovinių žemaitiškų patiekalų.

          Nuoširdžiai dėkojame visiems darbuotojams, prisidėjusiems prie šios gražios pavasario šventės.

Nuotraukos

                                                                                 *****

                      PAVASARIS PRASIDEDA UŽGAVĖNĖMIS    

          Pasarį pažadino Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro darželinukai ir mokinukai bei jų auklėtojai ir mokytojai. Savo dainomis ir šokiais budino žemę keltis ir suteikti  medžiams žalumos, paukščiams nenuilstamo čiulbesio, vaikams saulėtų dienų. Lašininį, kaip žiemos simbolį, išvarėme laukan kartu su More, taip nuvydami šalin visas negandas, blogas mintis ir nesantaiką. 

         Tebūna žolė žalia, gėlių žiedais pasipuošusios pievos ir laukai, ir visų namai sklidini vaikų juoko. Su atėjusiu pavasariu!

Nuotraukos

                                                                                *****

                 

                                                                             *****

                                SU GIMTADIENIU, LIETUVA!

          Slengių mokykloje-daugiafunkciame centre šventiškai, žaismingai ir iškilmingai paminėta Lietuvos Valstybės atkūrimo diena Vasario 16 – oji. Vaikai piešė, klijavo, spalvino, gamino apyrankes, dalyvavo viktorinoje, protmušyje, gilino turimas žinias apie Lietuvą. Pradinių klasių mokiniai dalyvavo didžiausioje nuotolinėje bendradarbiavimo pamokoje, kurią pradėjo sugiedodami Lietuvos himną. Ikimokyklinių ir prišmokyklinių grupių ugdytiniai gražiausius žodžius ir skambiausias dainas skyrė mūsų Tėvynei Lietuvai.  

          Smagu, kad šventiškai pasipuošė klasių, grupių aplinka, kurioje auga tikri Lietuvos piliečiai.

Nuotraukos                  „Žiogelių“ gr. ugdytinių darbų paroda

                                                                              *****

                FESTIVALIS „ŠOK 2022“ SUGRĮŽO

          Vasario 12 dieną Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro šokio studija „Instinktas“ paruošusi šokius „Furious kids" ir „Plėšikai" dalyvavo jau 7 metus organizuojamame festivalyje „ŠOK 2022“. Į Kaune, Girstučio kultūros ir sporto centre organizuojamą festivalį susiriniko daugiau nei 200 geriausių Lietuvos šokėjų bei kolektyvų, kurie bandė sužavėti ne tik festivalio komisją, bet ir smagiai praleisti laiką bendraminčių rate.

                   Dėkojame šokių studijos „Instinktas“ šokėjams ir vadovui Pauliui Vaitkevičiui už MEILĘ ŠOKIUI!

Nuotraukos

                                                                            *****

                       SU SAUGESNIO INTERNETO DIENA!

Saugesnio interneto diena (Safer internet day), daugelyje pasaulio šalių minima iniciatyva, 2022-aisiais metais vyks vasario 8-ąją (antradienį). Iniciatyvos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Lietuvoje, organizuojant teminę akciją Saugesnio interneto savaitė, įvairios šviečiamosios veiklos ir tiesioginės vaizdo transliacijos saugesnio interneto temomis vaikams, jaunimui ir suaugusiesiems vyks visą savaitę.

                                                                             *****

                       „MOKONOMIKA“ PRADINUKAMS

          Vasario 4 dieną 1–4 klasių mokiniai dalyvavo didžiausioje nuotolinėje pamokoje „Mokonomika“. Ši nuotolinė pamoka jau antrus metus iš eilės rengiama SWEDBANK iniciatyva. „Mokonomika“  skirta visiems 1–12 klasių moksleiviams, kurių laukė net 24 pamokos tvarumo, pilietiškumo, finansinio raštingumo ir kitomis aktualiomis temomis. Jas vedė įvairūs savo srities profesionalai, 1–4 klasių mokinius pakvietę į „Atradėjų“, 5–8 klasių mokinius  į „Kūrėjų“, o  9–12 klasių mokinius į „Ekspertų“ pamokas.    

         Pradinukai susipažino su skautų veikla, mokėsi susikrauti skautiškas kuprines, japoniškai skaičiuoti ir karatė veiksmų. Taip pat susipažino su lietuvių gestų kalba, sužinojo, kas yra šeimos biudžetas ir kaip jį paskirstyti. Mokslo laboratorijoje atliko bandymus su balionais. Didžioji nuotolinė pamoka paliko daug įspūdžių, kuriais mokiniai dalijosi su klasės draugais, mokytojomis.

Nuotraukos

                                                                              *****

          EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS

            „SKAMBANTIS MIŠKAS“

          Vasario 4 d.  „Spalviukų" grupės vaikai vyko į Palangą, kur dalyvavo Palangos orkestro edukaciniame užsiėmime - koncerte su teatriniais elementais „Skambantis miškas".  

          Vaikai buvo pakviesti į kelionę po „mišką", kuriame skambėjo įvairiausi muzikos garsai.  Šioje kelionėje juo lydėjo profesionali aktorė Aistė Šeštokaitė.  Į bendravimą su vaikais įsitraukė ir orkestro atlikėjai bei dirigentas Gytis Girdauskas. Ugdytiniai turėjo atlikti įvairias užduotis, susijusias su konkretaus instrumento pažinimu. Užsiėmimo metu priešmokyklinukai susipažino su orkestro struktūra, išgirdo, kaip skamba kiekvienas instrumentas atskirai, kaip visi kartu ir kaip jie vadinasi. 

          Džiaugiuosi, kad sudalyvavome, vaikai buvo sužavėti, pilni gerų emocijų ir kai kurie jau nori būti muzikantais. :)

Nuotraukos                                                              Priešmokyklinio ugdymomokytoja Edita Mockienė

                                                                       *****

     TARPTAUTINIS MATEMATIKOS KONKURSAS „PANGEA 2022“

        Matematika – vienas iš svarbiausių mokomųjų dalykų ugdymo procese. Dauguma mokinių nepakankamai pasitiki savo jėgomis, jų santykis su matematika: „Užsimerki ir neri“. Štai čia ir prireikė „PANGEA“ matematikos konkurso. „PANGEA“ filosofija – visus dalyvius paskatinti domėtis matematika, nes pirmajame etape pusė uždavinių yra įveikiami visiems. Tai kelia mokinių savivertę ir įtvirtina jų gebėjimus. Matematikai gabūs mokiniai motyvuojami domėtis toliau, silpnesni paskatinami atrasti savo stipriąsias puses - juk niekas nepaskatina labiau nei sėkmė. Konkursas „PANGEA“ buvo pradėtas organizuoti 2007-aisiais metais Vokietijoje. Šiandien „PANGEA“ vyksta septyniolikoje Europos šalių. Lietuvoje pirmą kartą „PANGEA“ įvyko 2014 metais. Konkursą organizuoja viešoji įstaiga „VIMS – International Meridian School“.

          Sausio 26 dieną ir mūsų mokykloje įvyko matematikos konkursas „PANGEA“. I ture dalyvavo 2 klasės mokiniai. Nors dalyvių buvo tik penki, tikimės, kad noras dalyvauti konkurse augs kitais metais ir turėsime daugiau dalyvių. Dėkojame pradinių klasių vyr. mokytojai Giedrei Neverauskaitei už mokinių paskatinimą dalyvauti šiame konkurse.

                                                                            *****

       PASAKOS MUZIEJUJE. KAS MUZIEJUJE GYVENA?

          2022 sausio 18 d. „Smalsučių“ grupės ugdytiniai dalyvavo edukacinėje veikloje „Kaip asiliukas draugą surado“. Programa parengta pagal P. Domšaičio tapybos ekspoziciją.

          Vaikai klausėsi pasakos apie asiliuką, kuris iškeliavo į Afriką ieškoti savo draugo dailininko. Išklausę pasaką, apžiūrėję ir aptarę paveikslus, vaikai piešė savo istorijas tinkančias knygutei ar filmukui, kurias stebėjome per didelį ekraną. Kiekvienas vaikas savo sukurtą istoriją pristatė grupės draugams.

           Į grupę grįžome patenkinti ir pilni įspūdžių.

Nuotraukos                                      Priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Ingrida Simonavičienė

                                                                     *****

           

          Sausio 13 d., 8 val. kartu su visa Lietuva, mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenė jungėsi prie visuotinės pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Mokykloje sužibo vienybės ir atminimo žvakutės, skirtos prisiminti bei pagerbti 1991 m. sausio 13-ąją žuvusius piliečius, gynusius Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę. 

          Tiek mokiniai, tiek darželį lankantys vaikai, susikaupę dalyvavo akcijoje, žiūrėjo pažintinius filmukus, piešė Lietuvos valstybės simbolius, klausėsi mokytojų pasakojimų apie šios dienos reikšmę. Tikime, kad vaikučių mažose širdelėse ši atmintis išliks gyva.

      MES, LIETUVOS VAIKAI, ESAME DĖKINGI DIDVYRIAMS, KURIE MUMS ŠIAS DIENAS PADOVANOJO!

Nuotraukos

                                                                          *****

                                                                  *****

PASAULINĖ RANKŲ PLOVIMO DIENA

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, Slengių mokykloje-daugiafunkciame centre spalio 15-ąią dieną buvo paminėta Pasaulinė rankų plovimo diena. Pasak Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro medikų, per nešvarias rankas plinta apie 80 proc. infekcinių ligų. Pažymint šią dieną, mokytojos ir visuomenės sveikatos specialistė Kristina siekė atkreipti dėmesį į rankų plovimo su muilu svarbą bei didinti supratimą apie rankų higieną, kaip paprastą, veiksmingą ir prieinamą būdą užkirsti kelią infekcinėms ligoms. Vaikai noriai prisiminė taisyklingus rankų plovimo judesius, nepamiršo kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.

                                                                             *****

                    PADĖKA

      Spalio 2-ąją dieną minime Lietuvos policijos profesinę šventę. Ta proga Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos rajono policijos komisariatas organizavo piešinių ir rankdarbių konkursą „Būk saugus kelyje“.   Pirmos klasės mokinė Marija Viskontaitė savo amžiaus grupėje laimėjo III-ią vietą. Džiagiamės Marijos laimėjimu ir sveikiname policijos pareigūnus su profesine švente. Dėkojame mokytojai Viktorijai Kerpei už padrąsinimą dalyvauti šiame konkurse.

                                                                      *****

                            ŠOKIŲ SEZONAS ATIDARYTAS

          Nauji mokslo metai vos spėjo prasidėti, o mokyklos-daugiafunkcio centro šiuolaikinių šokių kolektyvas „Instinktas“ jau aktyviai koncertuoja. Šeštadienį, rugsėjo 11 d. šokėjai vyko į Žemaitijos sostinę. Telšių miesto amfiteatre vyko IX-asis gerų emocijų kupinas tarptautinis edukacinis šokių projektas „DANCE STATION - 2021“. Bemaž penkias valandas trukęs šokių festivalis sulaukė didelio susidomėjimo ir neišgąsdino ištvermingų šokėjų. Šoko jie, kaip visada, nuostabiai ir puikiai reprezentavo mūsų mokyklą. Dėkojame šokių mokytojui Pauliui Vaitkevičiui už kolektyvo paruošimą šiam šokių projektui.                                                                                                               

                                                 *****

          SAUGUS IR SVEIKAS TVARIAI JUDĖDAMAS 

             

          Kol ruduo mus lepino šiltais ir maloniais orais, pradinių klasių mokytojos, rugsėjo 10 dieną, surengė jau tradiciškai tapusią rudens sporto šventę. Vadovaudamiesi Europos judumo savaitės šūkiu „Judėk tvariai. Išlik sveikas“, 1–4 klasių mokiniai sportiškai nusiteikę pėsčiomis iškeliavo į sporto aikštyną, esantį Ginduliuose. Čia jų laukė šokio mokytojas Paulius, kuris pravedė apšilimo pratimus šokio žingsnelių ritmu. Vėliau, pasisikirstę į komandas, mokiniai žaidė kvadratą, varžėsi estafečių rungtyse bei kituose judriuose žaidimuose. 

          Vidurdienį prie pradinių klasių mokinių prisijungė ir dvi priešmokyklinio ugdymo grupės: „Smalsučiai“ ir „Spalviukai“. Visų šią dieną sportavusių mokinių laukė finalinė rungtis - „Žvaigždučių Vilties bėgimas“. Simbolinį ratą bėgo visi, tiek priešmokyklinukai, tiek pradinukai, tiek juos palaikyti atėję tėveliai, mokytojai. Visi dalyviai buvo apdovanoti Vilties medaliu. 

          Labai džiaugiamės, kad mūsų mokyklos bendruomenė geranoriškai prisijungė prie Klaipėdos „Medeinės“ mokyklos bendruomenės ir „Vilties  miesto“ organizuojamo renginio, kuris skatina individualiųjų ugdymosi poreikių mokinių aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, solidarizuotis su sergančiaisiais onkologinėmis ligomis, kviesti geros valios žmones paremti Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro veiklą, skirtą onkologinių ligonių ir jų artimųjų vilčiai nuspalvinti. Vilties bėgimo metu surinkome 300 Eur, kuriuos perdavėme organizatoriams, bent maža dalele prisidėdami prie žmonių, sergančių onkologinėmis ligomis, gerovės.

                                 DĖKOJAME UŽ JŪSŲ GERUMĄ IR SUPRATINGUMĄ!

                                                  *****       

                              MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA          

          Rugsėjis sugrąžina mus visus iš vasaros, jis pradeda rudenį - dar žydintį, bet jau susimąsčiusį, stebuklingais saulėtų rytų voratinkliais pasidabinusį.

          Rugsėjis žengia naują žingsnį, dovanoją gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę. Metai iš metų paskiartojančią ir kas kart vis kitokią.

          Dėkojame Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotojai Audronei Balnionienei, Klaipėdos rajono tarybos, švietimo kultūros ir sporto komiteto nariui Raimondui Simonavičiui ir Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriaus vedėjui Algirdui Petravičiui už  sveikinimo žodžius ir gražius palinkėjimus.

Linkime, kad šie mokslo metai visai mūsų mokyklos bendruomenei būtų palankūs kūrybiškumui, naujoms idėjoms ir didelei sėkmei. 

                                               Visiems - sveikatos, kantrybės, puikių pasiekimų!

Už nuotraukas dėkojame ikimokyklinio ugdymo mokytojai Agnei Juočienei.Pamokų laikas
I pamoka  8.30–9.15   
II pamoka  9.25–10.10  
III pamoka 10.20–11.05  
IV pamoka 11.35–12.20  
V pamoka 12.30–13.15  
VI pamoka 13.25–14.10  
VII pamoka 14.15–15.00  

 


© Klaipėdos rajono Slengių mokykla - daugiafunkcis centras.

Slengių mokykla-daugiafunkcis centras

Saulės g.1, LT-92338, Slengių kaimas, Sendvario seniūnija

Klaipėdos rajonas


Svetainės kūrėjas MMarius.lt